Золота підкова Львівщини

Олеський замок. Небагато знайдеться замків в Україні, які б були настільки просякнуті історією. Найстаріший замок Західної України. Тут народився знаменитий польський король, тут провів своє дитинство визначний український гетьман, тут колись було знайдено скарб. Хто ж були ці постаті? Про це Ви дізнаєтеся вже під час екскурсії.

Підгорецький замок. Швидше палац, аніж оборонна фортеця. Чи не найбагатша магнатська резиденція свого часу. Саме цей замок колись справедливо вважали найгарнішим у Польщі. Рідко коли можна побачити у тихенькому селі щось подібне.

Золочівський замок. На найвищому пагорбі, звідки добре проглядається місцевість, розташувався замок бастіонного типу, споруджений у XVII ст. Ті неспокійні часи вимагали озброїти замок неприступними стінами, ровами та валами. Саме тут знаходиться єдиний в Україні Китайський палац. Саме тут, піднявшись на фортечні бастіони, Ви відчуєте себе ніби у вирі битви, але водночас у безпеці. Сьогодні замок радо приймає туристів. Треба лише постукати у замкову браму.

Тривалістьекскурсії – 7 год.

(За бажанням туристів до екскурсійного маршруту можна долучити відвідання Унівської лаври з цілющим джерелом та Чудотворною Іконою та відвідання замку у селі Свірж. Саме у цьому замку знімали радянську версію «Д’Артаньян і три мушкетери»).

Фото з екскурсії

Екскурсію проводять:

Пропозиції